Beskyt øjnene mod UV-stråler - på den smarte, praktiske måde..
Beskrivelse:
Smart - og virkelig praktisk sammenklappelig sort eller leopard farvet solbrille til kun kr. 108 (værdi kr. 217).
Som med vores hud, skal vi også passe på øjnene. Solens UV stråler trænger ind hele året, og det er vigtigt, at man beskytter sig med solcreme og solbriller med UV-filter.
Solbriller har også den fordel, at de beskytter huden omkring øjnene, så du undgår for mange rynker som følge af solen UV-stråler, så husk lige at bruge solbriller ;)
Med dette tilbud kan du få fingrene i et par af de populære sammenklappelige solbriller - og til en helt fantastisk pris.
Tag dem nemt med i tasken eller hav dem liggende i bilen, de fylder intet og leveres i en sort solbrillepose, så de er beskyttet, når de ikke er i brug.
Materiale: PC stel med polycarbonate glas
UV: 400
Farve: Sort eller leopard
- Ubegrænset antal køb pr. person
- Tilbuddet er gældende til: sammenklappelig solbrille forhandlet fra Altigaver
- Værdi kr. 217
- Vælg mellem sort eller leopard - gøres ifb. med købet
Sådan gør du:
- Klik KØB NU, indtast informationer og gennemfør betalingen.
- Din bestilling er nu videregivet til forhandleren af produktet
- Nu er det blot at vente på din vare.
- Just-Half-Price.dk er kun formidler af tilbuddet, så har du evt. spørgsmål til produktet og leveringen samt reklamation eller klager, så bedes du kontakte forhandleren på: 71 99 83 03 eller på tryusaps@gmail.com
Du har naturligvis altid 14 dages fortrydelsesret på dit køb med mindre andet er anført. Find os her: Try Us ApS
Tlf: 71 99 83 03
Email: tryusaps@gmail.com
smykker
Leveres med Bring |
Leveres til nærmeste pakkeshop |
14 dages fuld returret |
Prisen er inkl. fragt |
Levering 3 - 21 dage |